Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.12.2015 14:32
The Technomancer na kolejnych materiałach wygląda fantastycznie!
1096V

The Technomancer na kolejnych materiałach wygląda fantastycznie!

Spiders od wielu miesięcy pracuje nad The Technomancer i gra ma każdym kolejnym materiale prezentuje się naprawdę przyjemnie. Zobaczcie najnowsze screenshoty ukazujące Mars w czasie „Wojny o Wodę”.  

Pierwszy raz o The Technomancer usłyszeliśmy w kwietniu. Studio Spiders z dumą zaprezentowało nowe IP, które zostało umiejscowione w postapokaliptycznym cyberpunku. Twórcy postanowili kolejny raz na RPG-a akcji, ale tym razem postawiono na zdecydowanie większy świat, otwarte lokacje oraz wielowątkową opowieść.

Deweloperzy przedstawiają pozycję małymi krokami i systematycznie wrzucają do Sieci nowe materiały. Dzisiaj możemy spojrzeć na kilka screenshotów, które prezentują się naprawdę fantastycznie. Tytuł charakteryzuje się wyśmienitą atmosferą.

Możemy mieć pewność, że kolejne szczegóły dotyczące gry otrzymamy już w przeciągu najbliższych kilku miesięcy – studio planuje wydać projekt w 2016 roku. Miejmy tylko nadzieję, że przedstawiciele Spiders wzięli sobie do serca negatywne komentarze dotyczące Bound by Flame... 

Tagi: screeny Spiders The Technomancer