Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2015 17:31
Fable Legends dla wszystkich! Wypróbujcie nadciągający tytuł Lionhead Studios
1197V

Fable Legends dla wszystkich! Wypróbujcie nadciągający tytuł Lionhead Studios

Lionhead Studios postanowiło przełożyć premierę Fable Legends na przyszły rok, ale wszyscy zainteresowani mogą bez problemu wypróbować tytuł. Gra weszła w fazę „otwartych testów”, w których mogą uczestniczyć wszyscy chętni. 

Fable Legends zostało oficjalnie zapowiedziane w sierpniu 2013 roku. Od tego czasu LL stara się przygotować tytuł, który sprosta wymaganiom graczy, a jednocześnie zaoferuje coś więcej niż standardową rozgrywkę w znanym uniwersum.

Na tytuł czekamy tak długo, ponieważ studio podczas prac nad tytułem zdecydowało się na kilka istotnych zmian – między inny gra przeszła na model biznesowy free-2-play i zadebiutuje jednocześnie na komputerach osobistych, a gracze będą mogli korzystać z rozgrywki  cross-platformowej.

Nadal nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery, ale studio z powodu zbliżających się świąt postanowiło zorganizować otwarte beta testy. „Festive Fable Free-For-All” trwa od dzisiaj do 4 stycznia, a zainteresowani muszą udać się na stronę projektu, zarejestrować się, by następnie zaczekać na kod.

Jest to bez wątpienia ciekawa opcja, dzięki której możecie sprawdzić, czy warto czekać na pełną wersję Fable Legends

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta fable legends Lionhead Studios testy