Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2015 13:31
Kolejne klasyki z PlayStation 2 lądują na PlayStation 4. Sprawdźcie listę
1639V

Kolejne klasyki z PlayStation 2 lądują na PlayStation 4. Sprawdźcie listę

Sony kontynuuje przenoszenie najciekawszych produkcji z PlayStation 2 na PlayStation 4. Dzięki emulacji zainteresowani mogą zapoznać się z ulubionymi klasykami, więc Japończycy zamierzają stale powiększać dostępną bibliotekę. 

Sony nie traci czasu i prawdopodobnie jeszcze do końca roku na PlayStation Store zadebiutują klasyki z PlayStation 2, które będziemy mogli odpalić na PlayStation 4. Na witrynie ESRB, czyli organizacji zajmującej się klasyfikacją gier dla Amerykanów oraz Kanadyjczyków, pojawiła się następująca lista tytułów:

Dla mnie bez wątpienia najciekawiej prezentuje się Wild Arms 3 oraz Forbidden Siren, ale czy znajdę chęci sięgnąć po te emulowane klasyki? Trudno powiedzieć. Na półce nadal mam sporo gier z aktualnej generacji, które muszę dokładnie ograć. Ciekawostką na pewno jest informacja, że FantaVision wskoczy na europejski PlayStation Store już dzisiaj.

Warto na zakończenie przypomnieć, że Japończycy nie zdecydowali się na wprowadzenie pełnej wstecznej kompatybilności na PlayStation 4. Sony oferuje graczom tytuły, za które musimy ponownie zapłacić. Odświeżone gry zawsze posiadają między innymi wsparcie pucharków oraz charakteryzują się odrobinę ulepszoną grafiką i dopracowaną płynnością. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/22/wild-arms-3-siren-primal-okage-shadow-king-fantavision-and-ape-escape-3-rated-for-ps4/

Tagi: emulacja Playstation 2 playstation 4 Sony