Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 21.12.2015 11:13
Fani Kojimy podrzucają mu fenomenalne fanarty loga nowego studia
1113V

Fani Kojimy podrzucają mu fenomenalne fanarty loga nowego studia

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, ze Hideo Kojima powraca do game devu jako twórca niezależny. Poznaliśmy pierwszych "legendarnych" pracowników, którzy dołączą do ekipy, a Hideo zdradził kilka szczegółów na temat nadchodzącego projektu.

Hideo otrzymuje ogromne wsparcie, zarówno od branży, jak i od fanów swoich dotychczasowych produkcji. Po zaprezentowaniu logotypu nowego Kojima Productions fani od razu zabrali się do roboty. W sieci zaczęły się pojawiać fanowskie rysunki związane z widniejącym na logo postacią. Nowe studio symbolizowane jest przez szkielet rycerza zamknięty w futurystycznej zbroi.Wielu dopatruje się tu nawet nawiązań do organizacji Military Without Frontiers założonej przez Big Bossa.

Niektóre fanarty wrzucane na Twittera, to prawdziwe małe dzieła sztuki. Poniżej prezentujemy kilka wybranych rysunków. Dajcie znać, który z nich podoba się wam najbardziej!

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/19/fans-pay-homage-to-hideo-kojima-by-drawing-awesome-fanart-based-on-new-kojima-productions-logo/

Tagi: ciekawe fanart Hideo Kojima Kojima Productions