Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 19.12.2015 14:00
Square Enix zaprezentowało fenomenalny zwiastun Kingdom Hearts III!
1319V

Square Enix zaprezentowało fenomenalny zwiastun Kingdom Hearts III!

Japończycy zapowiedzieli prezentację materiałów z nadciągających odsłon Kingdom Hearts i można być pewnym, że ten świąteczny prezent spodoba się wszystkim sympatykom uniwersum Sory. Na Kingdom Hearts III naprawdę warto czekać! 

Dla osób niezorientowanych w temacie, seria Kingdom Hearts ma miejsce w uniwersum będącym wypadkową światów wykreowanych przez wytwórnię Walta Disneya oraz Square Enix.

Pierwszy publiczny występ Kingdom Hearts III odnotowało już na targach E3 2013, jednak od tamtego czasu w temacie gry zdecydowanie dominowała cisza.

Tytułowi poświęcono naprawdę sporo uwagi - wiemy, że pod dłuto artystów ze Square Enix trafił już kilka lat temu, a wstępnie przymierzany jest do premiery w okolicach przełomu 2016 i 2017 roku. Nie są to jednak oficjalne informacje.

Japońska korporacja przedwczoraj zapowiedziała zaprezentowanie nowych materiałów, które wielu z Was pewnie potraktuje jako przedwcześnie otwarty prezent z okazji Świąt

Na zakończenie dodajmy, że przed wyczekiwaną trójką na rynku pojawi się Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter, w którym otrzymamy:  

  • Kingdom Hearts: Dream Drop Distance HD
  • Kingdom Hearts Chi: Back Cover
  • Kingdom Hearts 0.2 Birth By Sleep: A Fragmentary Passage.

Wspomniane Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter także znalazło się na wypuszczonym do sieci gameplayu. Niech zainteresowani marką przygotują się na ocean niesamowitości.

Źródło: YouTube.com

Tagi: kingdom hearts kingdom hearts hd 2.8: final chapter Kingdom Hearts III Square Enix trailer zwiastun

Nie przegap