PlayStation State of Play już za kilka dni?! Insider potwierdza datę i studzi oczekiwania

Gry (plotka)
1440V
PlayStation State of Play
AlbertWokulski | Dzisiaj, 19:29
PS5

Sony ma podobno szykować się na kolejną prezentację z serii PlayStation State of Play. Jeśli jednak najnowsze przecieki zostaną potwierdzone, to nie wszyscy będą zadowoleni.

Już kilka godzin temu informowaliśmy, że nadciąga kolejne PlayStation State of Play. Pierwsze doniesienia sugerowały, że wydarzenie Sony odbędzie się „przed czerwcem”, a teraz temat nabiera rozpędu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Temat postanowił rozwinąć NateTheHate2, czyli insider dobrze znany graczom śledzącym przecieki dotyczące PlayStation, Nintendo i Xboksa. Tym razem informator znów zabrał głos i przedstawił szczegóły, które usłyszał od swoich źródeł.

Zdaniem NateTheHate2 następne PlayStation State of Play może odbyć się już 16 kwietnia. Insider wyraźnie zaznaczył, że to data niepotwierdzona, ale właśnie taki termin miał usłyszeć. Jeśli ta wiadomość okaże się prawdziwa, to Sony powinno bardzo szybko oficjalnie zapowiedzieć wydarzenie. 

Jest jednak haczyk. Insider postanowił ostudzić oczekiwania i według krążących wokół tej prezentacji informacji nie wszyscy fani będą zachwyceni. W obiegu są sugestie, że pokaz może skupiać się głównie na grach third-party i partnerach SIE, a więc bardzo możliwe, że nie należy oczekiwać wydarzenia zdominowanego przez największe produkcje PlayStation Studios. To nie znaczy, że Sony niczego swojego nie pokaże, ale wiele wskazuje na to, że jeśli State of Play faktycznie odbędzie się w połowie kwietnia, to może nie być to pokaz, na który czekają wszyscy fani first-party. 

Warto dodać, że według ostatnich plotek... 16 kwietnia ma odbyć się prezentacja Assassin's Creed Black Flag Resynced.

Źródło: X: NateTheHate2

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper