Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.12.2015 14:42
Zobaczcie jakie nowości czekają na nas w trybie Solo w Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
809V

Zobaczcie jakie nowości czekają na nas w trybie Solo w Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

Pierwsze Plants vs. Zombies: Garden Warfare  okazało się niemałym sukcesem zbierając ponad milionową grupę fanów, którzy zagrywają się w tego dosyć nietypowego shootera po dziś dzień. Jednakże na horyzoncie już jawi się sequel, który da nam jeszcze więcej tego co pokochaliśmy w "jedynce".

"Dwójka" ma wprowadzić bardzo dużo zmian i ulepszeń do formuły pierwowzoru, z czego każdy miłośnik GW się zapewne bardzo cieszy. Jedną z takich modernizacji jest oddanie w nasze ręce możliwości grania samemu z trzema sterowanymi przez SI botami w trybie kooperacji.

Ten znów, jak w "jedynce", polegać będzie na obronie bazy przed zgniłkami, lecz jeśli zdecydujemy się pograć w co-opa solo, zyskamy na tym dużą frajdę i mnogość ciekawych możliwości.

W każdym meczu musi brać udział czterech graczy, dlatego też konsola będzie za nas sterowała trzema kompanami, jednakże bardzo dobrą opcją jest to, że za pomocą D-Pada, będziemy mogli się w ułamku sekundy przełączać pomiędzy postaciami.

Dzięki temu od razu zaradzimy naszym działaniem tam, gdzie SI sobie nie za bardzo poradzi. Dodatkowo do gry dodamy różne zmieniające zabawę efekty, jak na przykład niska grawitacja, niski poziom zdrowia, bardzo szybkie chodzenie, i tym podobne.

Tradycyjnie, każdą postać będziemy levelować osobno, więc jeśli chcemy uzyskać zrównoważony rozwój grając jedynie samemu, musimy pamiętać o przełączaniu postaci. Całość możecie zobaczyć w krótkim gameplayu poniżej.

Tagi: coop multiplayer plants vs. zombies: garden warfare 2 PopCap