Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2015 20:55
Polak wśród najlepszych zawodników Tekken 7 - oglądajcie finały Mistrzostw Świata 2015
1556V

Polak wśród najlepszych zawodników Tekken 7 - oglądajcie finały Mistrzostw Świata 2015

Tekken 7 jeszcze nie wylądował na półkach sklepowych, ale Bandai Namco nie traci czasu i stara się o odpowiednią reklamę. Właśnie z tego powodu najlepsi gracze z całego świata mogą zaprezentować swoje umiejętności w Tokio i zawalczyć o naprawdę wielkie nagrody. Chcecie oglądać zmagania Polaka na King of Iron Fist Tournament 2015? Zapraszamy!  

Artur "Devil" Wleklik zajął 3 miejsce na europejskich eliminacjach i dzięki temu zakwalifikował się na światowe finały King of Iron Fist Tournament 2015. Turniej odbywa się oczywiście w Tokio, więc nasz reprezentant nie może liczyć na przyjemną zabawę i rozgrywkę z leszczami. Na zawodach pojawiło się 27 najlepszych zawodników z całego świata. a na liście fighterów znajdziecie oczywiście czołówkę japońskiej oraz koreańskiej sceny!

Zmagania rozpoczną się o godzinie 2 w nocy z piątku na sobotę. Zachęcamy do oglądania wydarzenia i kibicowanie Polakowi! To na pewno nie będzie łatwa zabawa, ponieważ w Europie standy z Tekken 7 są nadal niedostępne, w dodatku – jak podaje Tekken TEJ – Devil przez całą erę Tekken Tag Tournament 2 grał na padzie i ma skromne doświadczenie z automatami.

Mimo wszystko ja jestem dobrej myśli i zamierzam dzisiaj oglądać rywalizację Artura. W galerii możecie zerknąć na zestawienie grup. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bandai Namco Live-Stream Tekken 7 turniej