Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2015 14:33
Tony Hawk's Pro Skater 5 powraca! Activision zamierza wydać tytuł na poprzednią generację
799V

Tony Hawk's Pro Skater 5 powraca! Activision zamierza wydać tytuł na poprzednią generację

Tony Hawk's Pro Skater 5 to murowany kandydat do tytułu „Crap of the Year”, ale Activision najwidoczniej specjalnie nie przejmuje się opiniami graczy oraz dziennikarzy z całego świata. Firma postanowiła wydać produkcję na poprzednią generację i tytuł wskoczy na PlayStation 3 już w przyszłym tygodniu. Ktoś szukał najgorszego prezentu na świecie? 

Tony Hawk's Pro Skater 5 miał początkowo zadebiutować na 4 platformach, ale studio dość szybko zorientowało się, że wersja na aktualną generację jest pełna błędów. W tej sytuacji postanowiono zamrozić grę na PlayStation 3 oraz Xboksy 360 i zająć się edycją na PlayStation 4 i Xboksy One.

Jak wiadomo nawet ta decyzja nie uchroniła produkcji od problemów. Przyjemność recenzowania tytułu przypadła naszemu naczelnemu, który w podsumowaniu tekstu napisał:

„Seria Tony Hawk po takim ciosie raczej się już nie podniesie. Tylko dla fanów gatunku, którzy kierują się zasadą "na bezrybiu i rak ryba”

Ostatnio nawet pojawiła się kolejna wielka łatka do projektu, ale pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz… W tej sytuacji gracze jakoś niespecjalnie zainteresowali się tytułem, ale Activision ma swój plan.

Dość niespodziewanie w audycji PlayStation Blogcast pojawiła się informacja, że THPS 5 zadebiutuje 15 grudnia na PlayStation 3! W wiadomości pojawiła się wzmianka o debiucie na amerykańskim PlayStation Store, ale możemy spodziewać się premiery w Europie oraz pewnie na konsoli Microsoftu.

To jak… Kupujecie? ;) 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps3/tony_hawks_pro_skater_5/news/tony_hawks_pro_skater_5_lands_on_ps3_next_week.html

Tagi: Activision playstation 3 robomodo tony hawk's pro skater 5 xbox 360