Techland przedstawia zawartość darmowych DLC do Dying Light - misje, bronie, wyzwania parkour

News
1363V
Techland przedstawia zawartość darmowych DLC do Dying Light - misje, bronie, wyzwania parkour
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2015, 16:59

Twórcy z Wrocławia kolejny raz zaskakują. Studio poinformowało o nadciągających darmowych dodatkach, które będą mogli pobrać gracze na wszystkich platformach. Jest to pozytywna reakcja na akcję #DrinkForDLC.

Kilka miesięcy temu Redbull i Activision rozpoczęło promocję, dzięki której gracze mogli wygrywać rozszerzenia do Destiny za picie napoju energetyzującego. Ta wiadomość nie spodobała się fanom, a nawet niektórym deweloperom. Techland zareagował na akcję swoją pro-zdrowotną kampanią „DrinkForDLC”, dzięki której każdy zainteresowany pijąc zwykłą wodę mógł przyczynić się do przygotowania kolejnych darmowych rozszerzeń.

Twórcy poinformowali, że akcja przeszła ich najśmielsze oczekiwania:

„Hasztag swoim zasięgiem dotarł do ponad  15 milionów ludzi i przełożył się na ponad 15 000 pomysłowych zdjęć i filmów, przedstawiających fanów pijących wodę. W podziękowaniu za zaangażowanie, zespół deweloperski zaprojektował dodatkową, darmową zawartość do gry.”

Zestaw DLC trafi do graczy już 9 lutego – niezależnie od posiadanej wersji lub platformy pobierzecie dodatkową zawartość. Tak prezentuję się nadciągające rozszerzenia:

  • Fontanna młodości – nowe zadania dostępne na terenie Starego Miasta
  • Woda 2.0 – projekt nowej broni, która zwiększa efekt rażenia prądem wszystkich innych broni
  • Wyzwania wodne – dwa zupełnie nowe wyzwania parkour zaprojektowane dla zadań związanych z wodą.

Techlandowi możemy tylko gratulować i dziękować. Rodzime studio wielokrotnie pokazało, że potrafi w wyśmienity sposób wspierać swoją społeczność! ;)

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych