Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2015 14:32
XCOM 2 zapowiada się fantastycznie. Zobaczcie nowy zwiastun i gameplay
1149V

XCOM 2 zapowiada się fantastycznie. Zobaczcie nowy zwiastun i gameplay

W lutym na rynku zadebiutuje kolejny tytuł Firaxis Games i twórcy przygotowują kolejne dzieło dla fanów strategii. Zobaczcie najnowsze materiały z pozycji, które prezentują esencję XCOM 2. Nadciąga piękna walka z obcymi o panowanie na Ziemi!   

Na początku lutego będziemy świadkami wielkiej premiery. XCOM 2 zapowiada się po prostu fantastycznie, ale tak naprawdę deweloperzy nie rewolucjonizują zabawy. Nadal będziemy wcielać się w przywódcę, przygotowywać bronie, zajmować się badaniami, a później wysyłać żołnierzy na misję.

Największą innowacją względem poprzednich odsłon jest umiejscowienie wydarzeń – obcy opanowali Ziemię, więc naszym zadaniem jest stworzenie ruchu oporu, który zdoła opanować sytuację i zawalczy o wolność.

Jednak przeglądając opinie jestem pewien, że studio w znaczący sposób urozmaica gameplay. Każdy element rozgrywki został w mniejszy lub większy sposób przebudowany i dzięki temu podczas zabawy nie ma poczucia grania w dodatek do XCOM. Twórcy podobno w ciekawy sposób balansują pomiędzy nową zawartością, a znanymi aspektami i dzięki temu fani uniwersum będą zachwyceni.

Dzisiaj możecie zerknąć na nowy zwiastun oraz fragmenty rozgrywki… Niestety, nadal nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji na temat wydania gry na konsole. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Firaxis Games gameplay xcom 2 zwiastun