Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 10.12.2015 10:58
Fabuła Street Fighter V będzie się rozwijać wraz z cyklem życia gry
634V

Fabuła Street Fighter V będzie się rozwijać wraz z cyklem życia gry

Wsparcie dla najnowszej bijatyki Capcomu - Street Fighter V nie będzie przejawiać się tylko w dodatkowych postaciach, które z czasem dodawane będą do gry.

Podczas specjalnego panelu związanego z bijatykami, który odbył się w zeszłym tygodniu na PlayStation Experience Yoshinori Ono zdradził, że zespół świadomy jest narzekań fanów na historię w poprzedniej odsłonie serii. Gracze nie byli zadowoleni z tego jak prowadzona była fabuła. Kulała również jakość przerywników filmowych w podstawowej wersji gry.

Tym razem twórcy przykładają szczególną uwagę do opowiadanej historii, która, jak się okazuje, będzie również rozwijana przez cały cykl gry. To, co dostaniemy w pudełku nie będzie jedynie zamkniętą całością. Daje nam to do myślenia i pozwala sądzić, że wraz z upływem kolejnych miesięcy możemy spodziewać się DLC z dodatkowymi rozdziałami "story mode".

Co tym bardziej cieszy biorąc pod uwagę nową politykę Capcomu, która pozwoli graczom na odblokowywanie wszystkich dodatków w zamian za wewnętrzną walutę wygraną podczas samej zabawy.

Źródło: http://hadoken.net/street-fighter-v-story-ongoing/

Tagi: Capcom dlc street fighter Street Fighter V yoshinori ono