Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2015 19:02
Zespół Afromental sprawdza i dokładnie prezentuje Guitar Hero Live
755V

Zespół Afromental sprawdza i dokładnie prezentuje Guitar Hero Live

Najnowsza odsłona serii Guitar Hero zawiera wiele innowacji, które w ciekawy sposób urozmaicają zabawę. Grę postanowili sprawdzić muzycy z zespołu Afromental, więc jeśli jesteście zainteresowani produkcją, to zapraszamy na dokładną prezentację.  

Przedstawiciele zespołu Afromental otrzymali możliwość sprawdzenia Guitar Hero Live i ich wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Muzycy wymieniają nowe funkcje, przedstawiają gitarę i w rzeczowy sposób wypowiadają się o całej serii.

Gdy wpadł mi ten materiał w łapy początkowo sądziłem, że będziemy świadkami kolejnego suchego przedstawiania faktów przez znaną osobę, ale Łozo, Baron i reszta ekipy mają doświadczenie z muzyczną serią Activision. Ciekawie prezentują się spostrzeżenia dotyczące gitary – w nowym sprzęcie zastosowano 2 rzędy guzików i dzięki temu gracze z mniejszymi dłońmi nie będą mieć problemu z klikaniem ostatniego klawisza.  

Naszą recenzję Guitar Hero Live znajdziecie w tym miejscu. Dobry przyjaciel naszej redakcji – Keymaker – przedstawił dokładny test wersji na PlayStation 4. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision cdp.pl FreeStyleGames gameplay guitar hero live informacja prasowa