Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2015 16:07
Bitwa o Jakku dostępna od dzisiaj dla wszystkich graczy. Ściągajcie i grajcie w DLC do Star Wars: Battlefront
819V

Bitwa o Jakku dostępna od dzisiaj dla wszystkich graczy. Ściągajcie i grajcie w DLC do Star Wars: Battlefront

DICE przygotowało pierwsze rozszerzenie do Star Wars: Battlefront (2015), które jest ciekawym wprowadzeniem do nadciągającego filmu. Dodatek od dzisiaj mogą pobrać za darmo wszyscy zainteresowani.

Twórcy Star Wars: Battlefront (2015) postanowili zaoferować graczom bardzo ciekawy dodatek, który jest dystrybuowany bezpłatnie. Rozszerzenie Bitwa o Jakku rozgrywa się 29 lat przed wydarzeniami z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Gracze mogą wziąć udział w legendarnych bitwach, które przyczyniły się do powstania, widocznego na zwiastunach filmu, cmentarzyska najróżniejszych maszyn.   

Dodatek zawiera 2 nowe mapy oraz tryb Turning Point. W nowym wariancie zabawy bierze udział jednocześnie 40 graczy, a zmagania odbywają się według poniższych zasad:

„Zadaniem Rebeliantów jest zlokalizowanie jednego z trzech punktów kontrolowanych przez Imperium, a następnie przejęcie tej lokalizacji. Po zdominowaniu miejscówki zawodnicy muszą wyszukać i zaatakować kolejne bazy. Zespół atakujący nie może zwlekać z wykonaniem zadania, ponieważ misja jest ograniczona czasem.”

W ubiegłym tygodniu DLC było dostępne wyłącznie dla graczy, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na Star Wars: Battlefront (2015), jednak dzisiaj z rozszerzeniem mogą zapoznać się wszyscy gracze.

Wypróbowaliście Bitwę o Jakku? Jak wrażenia? 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: DICE dodatek Electronic Arts star wars: battlefront (2015)