Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.12.2015 13:47
FAST Racing NEO będzie znacznie trudniejsze od Wipeouta!
686V

FAST Racing NEO będzie znacznie trudniejsze od Wipeouta!

Wszyscy zgodnie się zgodzimy z tym, że obecnie na rynku brakuje nam takich gier jak chociażby Wipeout, które z niewiadomych przyczyn Sony postanowiło póki co pogrzebać. Jednakże tych 3 szczęśliwców posiadających w Polsce Wii U, ma godne zastępstwo.

A jest nim FAST Racing NEO - duchowy spadkobierca słynnej niegdyś marki Wielkiego N pod nazwą F-Zero. Zaprezentowany nie tak dawno temu przez Nintendo Life materiał pokazuje, że młodsza marka czerpie garściami dobre pomysły ze zmarłej już legendy.

Prawdziwe F-Zero odrodzi wię w FRN pod postacią specjalnego trybu rozgrywki ochrzczonego jako "hero mode".

Na czym on polega? I dlaczego jest trudniejszy niż jakikolwiek Wipeout do tej pory? O ile w serii Psygnosis wyścigi były ciężkie - niekiedy bardzo, to zawsze gdy coś zepsuliśmy mogliśmy jeszcze nadrobić straty, zestrzelić kogo trzeba i mieliśmy szansę na zwycięstwo. A jak będzie w FAST Racing NEO?

Tu nie masz prawa się pomylić. Wypadniesz z trasy? Od nowa. Walniesz w słupek? Zaczynasz jeszcze raz. Uderzysz mocniej w bandę? Gra skończona. A wszystko to przy najwyższej klasie prędkości "Hypersonic". No i aby zaliczyć wyzwanie, musisz być na mecie pierwszy.

Tagi: f-zero fast racing neo Nintendo wii u wipeout wyścigi