Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2015 18:30
Sony przedstawiło dokładny harmonogram PlayStation Experience
1790V

Sony przedstawiło dokładny harmonogram PlayStation Experience

Wielka impreza Sony rozpocznie się jutro, więc teraz pewnie trwają ostatnie próby i dopieszczanie wszystkich atrakcji. Japończycy opublikowali dokładny harmonogram prezentacji oraz paneli, więc jeśli jesteście zainteresowani oglądaniem show, to zapraszamy! 

O godzinie 19:00 rozpocznie się wielka konferencja Sony na PlayStation Experience. Oczekujemy wiele niespodzianek oraz wyjątkowych zapowiedzi i miejmy nadzieję, że tym razem Japończycy nas nie zawiodą. Pewnie całe wydarzenie będzie trwać około 2 godziny, ale to oczywiście nie koniec atrakcji.

Sony podczas całego weekendu będzie prezentować produkcje oraz rozmawiać z deweloperami na temat przyszłości naszej branży. Firma opublikowała zestawienie paneli, które będziemy mogli jutro śledzić za pośrednictwem Twitch.TV.

Bez wątpienia zapowiadają się pierwsze dwie dyskusje – w końcu otrzymamy gorące szczegóły dotyczące PlayStation VR? Pewnie największe smakołyki zostaną ujawnione na konferencji, ale jestem ciekaw wypowiedzi na temat urządzenia przedstawicieli Sony. Interesująco zapowiada się również dyskusja dyrektora kreatywnego Uncharted 4: A Thief's End – Neila Druckmanna – na temat najnowszej pozycji Naughty Dog.

Będziecie oglądać? Standardowo na naszej witrynie znajdziecie wszystkie niezbędne odnośniki, materiały, relacje i informacje.  

  • 23:00 - PlayStation VR and The Future of Play (sobota)
  • 00:00 - Uncharted 4: Stories from the Performance Capture Set (z soboty na niedzielę) 
  • 01:00 - Call of Duty Black Ops 3: Unlocking the Potential of A.I. (niedziela)
  • 02:00 - PS I Love You XOXO (niedziela)
  • 03:00 - The Future of Storytelling (niedziela)
  • 04:00 - Fighting Games: The Next Generation (niedziela)

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/complete-playstation-experience-schedule-revealed/1100-6432818/

Tagi: playstation 4 playstation experience PlayStation Experience 2015 sony