Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2015 19:28
Symulator składania mebli wyląduje na PlayStation 4. Poznajcie Home Improvisation
990V

Symulator składania mebli wyląduje na PlayStation 4. Poznajcie Home Improvisation

Mamy na PPE wiernych fanów składania mebli, którzy każdego dnia marzą o skręcaniu wielkich szaf, a każdą wolną chwilę spędzają na przeglądaniu katalogów z Ikei, by fantazjować o montowaniu nowych szafek w kuchni? Pewnie nie, ale właśnie ta grupa odbiorców na pewno zainteresuje się  Home Improvisation. 

Home Improvisation to produkcja niezależnego studia The Stork Burnt Down i w grze głównym zadaniem graczy jest składanie mebli. Produkcja może pochwalić się dokładnym odwzorowaniem poszczególnych przedmiotów i realistycznym podejściem do tematyki.

Tytuł od maja znajduje się w programie Early Access na Steam i ten nietypowy projekt zbiera wiele pozytywnych opinii. Gracze chwalą wciągającą zabawę. Z pozoru gra nie prezentuje się najlepiej i nie wabi klientów ciągłą akcją oraz wielkimi wybuchami, ale oferuje coś znacznie lepszego – bardzo przyjemną rozgrywkę.

Tak przynajmniej twierdzą osoby, które zapoznały się z grą na komputerach osobistych. Studio nadal nie wydało ostatecznej wersji na blachę, ale rozpoczęło już przygotowanie edycji na konsolę Sony.

Znajdą się chętni na tę ekscytującą pozycję?

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/12/03/out-there-furniture-assembly-sim-home-improvisation-is-coming-to-ps4/

Tagi: home improvisation screeny The Stork Burnt Down zapowiedź zwiastun