Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2015 18:36
FAST Racing NEO to obłędnie szybkie wyścigi. Gra prezentuje się wyjątkowo dobrze
621V

FAST Racing NEO to obłędnie szybkie wyścigi. Gra prezentuje się wyjątkowo dobrze

W przyszłym tygodniu posiadacze Nintendo Wii U będą mogli zapoznać się z FAST Racing NEO i jeśli nie jesteście pewni, czy pozycja Shin'en Multimedia jest wystarczająco szybka i dynamiczna, to zerknijcie na najnowszy fragment rozgrywki. Nadciąga godny następca Wipeouta.

Shin'en Multimedia stworzyło bardzo dynamiczne wyścigi, które na pewno przypadną do gustu fanom serii Wipeout. Psygnosis nie majstruje już przy swoim wielkim IP, więc teraz pozostaje nam tylko i wyłącznie zapoznawać się z innymi produkcjami, które chcą dorównać tej legendarnej marce.

10 grudnia FAST Racing NEO zamelduje się na Nintendo Wii U i mam wrażenie, że wielu graczy może sięgnąć po konsolę japońskiej korporacji ze względu na ten tytuł. Poniżej zobaczycie mały pokaz rozgrywki i gra prezentuje się naprawdę dobrze.

Ekipa Nintendo Life postanowiła sprawdzić trzy poziomy szybkości i możemy mieć pewność ze z „HyperSonic” poradzą sobie wyłącznie najwięksi wymiatacze. Zapowiada się kawał wymagającej rozgrywki i ja już nie mogę się doczekać walki o sekundy w rankingach! ;)

Mam nadzieję, że gra otrzyma niezbędne wsparcie w formie eventów – turnieje oraz ligi w ten tytuł mogą okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: fast racing neo gameplay Nintendo shin'en multimedia wii u