Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2015 19:31
Drugi odcinek King's Quest zadebiutuje na rynku w połowie miesiąca
443V

Drugi odcinek King's Quest zadebiutuje na rynku w połowie miesiąca

Subskrybenci PlayStation Plus od dzisiaj mogą za darmo poznać początek King's Quest (2015) i twórcy korzystając z okazji poinformowali o dacie premiery drugiego epizodu. W Sieci pojawił się również zwiastun przygody. 

King's Quest (2015) to reboot, który został podzielony na pięć części. Początek przygody zadebiutował na rynku w lipcu, a drugi epizod trafi do zainteresowanych 15 grudnia. Studio The Odd Gentlemen nie śpieszy się specjalnie z przygotowaniem kolejnych etapów historii, ale podobno warto czekać na tak przyjemną i dobrze przygotowaną opowieść.

Pierwszy odcinek zebrał oceny na poziomie 77-82% (nasz tekst tutaj!) i dziennikarze chwalili między innymi długość rozgrywki, nieliniowe wybory, odwzorowanie atmosfery oryginału, czy też bardzo ładną grafikę. Z tym fragmentem mogą zapoznać się subskrybenci PlayStation Plus, ponieważ gra trafiła do usługi Sony.

Na deser otrzymaliśmy krótki zwiastun, który zapowiada bardzo nietypowe atrakcje z Rubble without a Cause. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/kings_quest_rubble_without_a_cause/news/kings_quest_rubble_without_a_cause_launches_december_16.html

Tagi: data premiery king's quest sierra the odd gentlemen trailer zwiastun