Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2015 19:25
Nie planujcie wspólnego umierania. Serwery Bloodborne zostały wyłączone na kilka dni
1035V

Nie planujcie wspólnego umierania. Serwery Bloodborne zostały wyłączone na kilka dni

From Software potwierdziło pilne prace konserwacyjne na serwerach Bloodborne. Nie jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy planowali kooperacyjną sieczkę na demonach i bestiach. [Aktualizacja #1]

Bloodborne zabija wszystkich… Nawet własne serwery? Sony Computer Entertainment opublikowało oficjalną notkę, w której pojawia się informacja dotycząca „awaryjnej konserwacji”, która może potrwać nawet kilka dni!

„Jesteśmy w trakcie przeprowadzania pilnej konserwacji serwerów. Prace powinny zostać zakończone w przeciągu kilku dni. Będziemy informować na bieżąco o zakończeniu konserwacji. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za rozgrywkę w Bloodborne.”

Jest to dość zaskakująca sytuacja, ponieważ przerwa w dostępie do rozgrywki w Sieci ma potrwać nawet kilka dni. W tym czasie gracze nie będą mogli wspólnymi siłami eliminować potężnych bestii. Oczywiście śmiałkowie nadal mogą na własną rękę poznawać historię, walczyć z przeciwnikami, ale nie mogą skorzystać z pomocy przyjaciół. 

Miejmy nadzieję, że Japończycy szybko uporają się z problemami i jeszcze w tym tygodniu sieciowa rozgrywka powróci do Bloodborne.  

 

[Aktualizacja #1]

  • Serwery wróciły do życia. Gra otrzymała również małą łatkę, która ma naprawić problem ze sztuczną inteligencją. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/01/bloodbornes-servers-enter-emergency-maintenance-will-be-back-in-a-few-days/

Tagi: Bloodborne From Software playstation 4 sony