Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2015 15:36
Fotorealistyczna grafika w Grand Theft Auto V? Gra Rockstar wygląda fenomenalnie
3549V

Fotorealistyczna grafika w Grand Theft Auto V? Gra Rockstar wygląda fenomenalnie

Twórcy stale upiększają produkcje, starają się przygotowywać dokładniejsze i realistyczniejsze gry, ale fotorealizm to nadal bardzo odległy temat. Mimo wszystko twórcy modyfikacji starają się choć na chwilkę upiększyć największe hity, a najnowsza praca Josha Romito prezentuje się wyjątkowo dobrze. 

Josh Romito zaprezentował najnowszą wersję The Pinnacle of V, czyli modyfikacji do Grand Theft Auto V. Twórca nie tylko upiększył grafikę, efekty świetlne oraz dymne, ale również polepszył dzieło Rockstar w wielu elementach.

Modder zajął się kompletnym usprawnieniem samochodu, systemu strzelania, liczbą ludności, systemem gangów, przechadzkami policjantów po ulicach, a nawet znalazł czas na upiększenie destrukcji. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Najnowszy efekt wygląda bardzo dobrze, ale twórca już zapowiedział, że zamierza dalej pracować nad ulepszeniem GTA V.

Jasne, że do mitycznego fotorealizmu nadal daleka droga, ale dzięki takim pracom mogę wierzyć, że kiedyś deweloperzy dotrą do tego magicznego punktu.  

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2015-11-30-grand-theft-auto-5-mod-overhauls-adds-stunning-visuals-overhauls-gameplay

Tagi: