Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.11.2015 20:42
Kolejną grą Rockstar będzie Red Dead Redemption 2?
1907V

Kolejną grą Rockstar będzie Red Dead Redemption 2?

Koniec ostatniego weekendu listopada zwieńczymy dosyć ciekawym i bardzo pożądanym przez fanów newsem. Zgodnie z tym co wychwycili w Sieci czujni gracze, w najbliższym czasie możemy ujrzeć kolejną odsłonę Red Dead!

O tym, że Red Dead Redemption to jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji i najlepsze dzieło (pod względem klimatu i dojrzałości) Rockstara, wie niemalże każdy z nas.

Wybitny klimat, świetna i wzruszająca historia oraz wspaniała ścieżka dźwiękowa sprawiły, że pokochaliśmy Dziki Zachód i przygody Johna Marstona.

Dlatego też ucieszy was pewna rozmowa z byłym pracownikiem studia na forum redditu, gdzie jeden z użytkowników zapytał Danny Rossa nad czym dalej pracuje jego firma. Ten zaś odpowiedział mu "Really? Dumbass. Relly? Two",  co z kolei można łatwo powiązać ze skrótem RDR 2.

Jednakże powstaje pytanie, czy to naprawdę będzie Red Dead Redemption 2, czy też może Red Dead 3? Danny mógł przecież użyć takiego sformułowania, ponieważ mało kto wie o tym, że wydana w 2010 roku gra nie jest pierwszą częścią cyklu.

Ponadto całość logicznie łączy się z pogłoskami o nadchodzącym następcy RDR, które pojawiają się w Internecie już od roku.

Źródło: http://gtasite.net/news/2452/nadchodzi-red-dead-redemption-2_.html

Tagi: plotka Red Dead Redemption Red Dead Redemption 2 Rockstar Games