Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2015 20:01
Zobaczcie polską reklamę PlayStation 4
898V

Zobaczcie polską reklamę PlayStation 4

Z samego rana Zax zaprezentował na łamach PPE najnowszy spot Sony, który ma zachęcić graczy do zainwestowania w PlayStation 4. Rodzimy oddział PlayStation również postanowił przygotować swoją reklamę, którą możecie zobaczyć w tej wiadomości. 

Możecie mieć pewność, że w święta pomiędzy Kevin sam w domu zobaczycie poniższą reklamę. Sony zamierza walczyć o klientów i przypomina o swojej najnowszej konsoli. Chociaż firma nie może pochwalić się wielkimi, ekskluzywnymi premierami, to nie możemy zapomnieć o grach multiplatformowych – właśnie z tego powodu na spocie pojawia się Star Wars: Battlefront (2015) oraz Call of Duty: Black Ops III.

Jak widzicie PlayStation Polska postanowiło przygotować odrobinę inny spot  w naszym kraju mamy wielu wiernych fanów Gwiezdnych Wojen, więc ta produkcja została odpowiednio przedstawiona.

Nikogo na pewno nie powinna dziwić taka forma promocji – PlayStation 4 sprzedaje się wyśmienicie, ale Sony wie, że nadal wielu graczy nie przeniosło się z poprzedniej na aktualnej generację i te osoby należy odpowiedni zachęcić.  

Tagi: PlayStation 4 playstation polska reklama reklama tv Sony