Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2015 16:29
Techland przypomina o Dying Light: The Following - studio zwiększa cenę dodatku
919V

Techland przypomina o Dying Light: The Following - studio zwiększa cenę dodatku

Deweloperzy z Wrocławia postanowili podzielić się z nami informacjami na temat Dying Light: The Following. Rozszerzenie nabrało ostatecznego kształtu i studio postanowiło zmienić cenę DLC. 

Techland poinformował, że zakończył główne prace nad Dying Light: The Following – rozszerzenie nabrało ostatecznego kształtu w temacie historii, zadań pobocznych, nowych zdolności i wyzwań związanych z jazdą buggy. Teraz studio zajmie się usuwaniem błędów oraz udoskonalaniem swojej produkcji.

The Following to podobno ogromny dodatek, więc deweloperzy postanowili zwiększyć jego cenę. W sierpniu otrzymaliśmy informację, że DLC będzie kosztować 59,99 zł, ale projekt rozrósł się do tego stopnia, że autorzy zmienili decyzję.  

Dying Light: The Following będzie kosztował w Polsce 79,90 zł, jeśli jednak skusicie się na Przepustkę Sezonową, to do 8 grudnia możecie ją nabyć za 59,90 zł. Później cały pakiet dodatków zostanie wyceniony na 99,90 zł.

Oczywiście jeśli już teraz posiadacie Season Passa, to otrzymacie pozycję za darmo. Studio obiecuje naprawdę olbrzymi dodatek, który zadowoli wszystkich fanów pozycji.


Źródło: Informacja prasowa

Tagi: