Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2015 13:59
Tekken 7 przed premierą na konsolach zostanie znacznie upiększony
938V

Tekken 7 przed premierą na konsolach zostanie znacznie upiększony

Bandai Namco systematycznie publikuje nowe walki z Tekken 7. Gra prezentuje się poprawnie, ale wielu fanów serii liczyło na znacznie piękniejszą i zarazem dokładniejszą grafikę. Ojciec uniwersum uspokaja i zapowiada odpowiednie zmiany na konsolach. 

Tekken 7 jest przygotowywany przez Japończyków od kilkunastu miesięcy. Gra nie wygląda źle, ale od kilku miesięcy wciąż oglądamy identyczną oprawę, która w przyszłym roku nie będzie prezentować standardów. W zasadzie nawet dzisiaj tytuł, choć śmiga na Unreal Engine 4, to mógłby wyglądać w niektórych miejscach zdecydowanie lepiej.

W tej sprawie postanowił wypowiedzieć się ojciec serii, który uspokoił fanów:

„Pracujemy nad nową oprawą graficzną.”

Katsuhiro Harada odpowiedział na wiadomość jednego z sympatyków i jednoznacznie zapowiedział, że edycja na konsole wyładnieje. Pewnie nie możemy liczyć na znaczną poprawę, ale dobrze, że deweloperzy zajmują się sferą grafiki.

Znany twórca pojawił się na Paris Games Week, gdzie zapowiedział edycję na PlayStation 4. Nikogo nie powinno dziwić, że gra pewnie wskoczy również na Xboksa One, jednak sprzęt Sony otrzyma wsparcie PlayStation VR.

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/tekken-7-will-have-improved-graphics-for-console-versions/

Tagi: Bandai Namco katsuhiro harada Tekken 7