Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2015 20:42
Dziurawy okręt wypłynął ponownie i atakuje konsole. Zobaczcie zwiastun Vendetta: Curse of Raven's Cry
612V

Dziurawy okręt wypłynął ponownie i atakuje konsole. Zobaczcie zwiastun Vendetta: Curse of Raven's Cry

Na początku roku byliśmy świadkami premiery Raven's Cry, ale gra została zmasakrowana przez dziennikarzy. Studio wzięło sobie wszystkie uwagi do serca i postanowiło usprawnić pozycję. Ulepszona wersja debiutuje, więc możemy zerknąć na premierowy zwiastun. Twórcy zapowiadają również edycje na konsole. 

Raven's Cry miał pierwotnie zadebiutować na rynku w 2013 roku, ale gra kilkukrotnie zmieniła deweloperów i w ostatecznym rozrachunku wskoczyła na szerokie morze dopiero na początku 2015 roku. Był to bardzo trudny rejs dla rodzimego TopWare Interactive, ponieważ tytuł został doszczętnie zmasakrowany przez dziennikarzy – średnia ocen na poziomie 27% mówi sama za siebie.

Autorzy postanowili ratować ten tonący okręt i przez 11 miesięcy pracowali nad poprawkami, które zostały opublikowane na rynku 20 listopada. Studio postanowiło ponadto zmienić nazwę na bardzo trafną – Vendetta: Curse of Raven's Cry – i oferują pozycję wszystkim posiadaczom podstawki za darmo. Wystarczy tylko wypełnić stosowny formularz.

Dzisiaj w Sieci pojawił się premierowy zwiastun, który przedstawia projekt. To nadal pewnie nie będzie najpiękniejsza i najbardziej rozbudowana pozycja z piratami w roli głównej, ale może tym razem deweloperzy ogarnęli optymalizację i usunęli błędy? Przekonamy się pewnie wkrótce.

Otrzymaliśmy również zapowiedź, że wersja na konsole nadal jest tworzona – premiera odbędzie się na początku 2016 roku!  

Źródło: YouTube.com

Tagi: raven's cry topware interactive trailer vendetta: curse of raven's cry zwiastun