Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 20:02
Pobierzcie betę Tom Clancy's Rainbow Six: Siege i przygotujcie się na atrakcje. Mamy nowy zwiastun
1318V

Pobierzcie betę Tom Clancy's Rainbow Six: Siege i przygotujcie się na atrakcje. Mamy nowy zwiastun

Ubisoft pod koniec ubiegłego tygodnia zapowiedział, że wszyscy zainteresowani gracze tuż przed premierą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege będą mogli wypróbować produkcję. Beta startuje w środę, ale już dzisiaj możecie pobrać niezbędne pliki na konsolę lub blachę. 

Francuska korporacja potwierdziła, że wszyscy zainteresowani mogą przed debiutem wypróbować Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Twórcy zdecydowali się na otwartą betę, by gracze mogli się przekonać, że pozycja została znacząco przebudowana od ostatnich testów.

Podczas rozgrywki sprawdzimy 3 tryby (2 PVP i 1 PVE), wcielimy się w 14 operatorów oraz pobiegamy po trzech mapach (dzień/noc). Nie jest to pełen zestaw atrakcji, ale na pewno pozwoli wyrobić sobie zdanie na temat projektu. Warto jednak zwrócić uwagę, że postęp z bety nie zostanie przeniesiony do pełnej wersji pozycji.

Grę możecie pobrać z PlayStation Store, Xbox Live oraz uPlay, a pliki ważą około 8GB. Pierwsze pojedynki rozpoczniemy już w środę o godzinie 16:00, więc najlepiej nie traćcie czasu i przygotujcie swoje urządzenia na zabawę.

Poniżej możecie zerknąć na specjalny zwiastun przygotowany przez firmę NVIDIA – trailer pokazuje piękno optymalizacji Siege dzięki technologii NVIDIA GameWorks. 

Na zakończenie wspomnę, że w weekend opublikowaliśmy naszą zapowiedź Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft