Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 17:31
Take-Two zapewnia - kolejne produkcje z serii BioShock na pewno nadejdą
689V

Take-Two zapewnia - kolejne produkcje z serii BioShock na pewno nadejdą

Od ostatniego BioShocka minęło już sporo czasu, ale możemy spać spokojnie. Deweloperzy z 2K Games pracują nad kolejnym tytułem, który w odpowiednim czasie zostanie zaprezentowany.

Od ostatniej wielkiej pozycji w uniwersum BioShock minęło już ponad 2 lata. W zasadzie na początku przyszłego roku BioShock Infinite będzie świętował trzecie urodziny. Przez brak jakichkolwiek pozytywnych informacji na temat kolejnej odsłony, wielu graczy obawiało się, że marka trafi do szuflady. Nie możemy przecież zapomnieć o problemach studia Irrational Games – Ken Levine, czyli ojciec serii, postanowił porzucić IP i zająć się indyczkami.

Jednak fani mogą spać spokojnie. Dyrektor generalny Take-Two  – Strauss Zelnick – zapewnił, że nad BioShockiem czuwa 2K Games i w odpowiednim czasie otrzymamy stosowne ogłoszenie:

„Marka jest w rękach 2K. Oni w odpowiednim czasie przedstawią informacje dotyczące nowych produkcji. Ale BioShock jest bez wątpienia jednym z najważniejszych i zarazem stałych IP dla naszej firmy.”

Zaintrygowani? Ja w zasadzie chętnie zagram w każdy tytuł w tym uniwersum. Nawet specjalnie nie przejmuje się sytuacją z Levinem… Swoją drogą Zelnick zdradził, że Ken podobno pracuje nad „bardzo innowacyjnym i twórczym projektem”! 

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/23/bioshock-is-unquestionably-a-permanent-franchise-says-take-two-boss/

Tagi: 2K Games bioshock irrational games Strauss Zelnick