Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 14:02
Sledgehammer Games wspomina o swoim kolejnym tytule. Nadciąga Call of Duty: Advanced Warfare 2?
791V

Sledgehammer Games wspomina o swoim kolejnym tytule. Nadciąga Call of Duty: Advanced Warfare 2?

Call of Duty: Black Ops III zadebiutował na rynku w listopadzie, ale możemy mieć pewność, że kolejne dwie pozycje z tego uniwersum już powstają. Według dostępnych informacji w przyszłym roku zagramy w tytuł Infinity Ward, jednak współzałożyciel Sledgehammer Games wspomina o nowej produkcji. Co powiecie na Cal of Duty: Advanced Warfare 2 w 2017 roku? 

Activision do pracy nad serią Call of Duty zatrudnia 3 zespoły i w tej sytuacji każde studio ma sporo czasu na przygotowanie kolejnej produkcji. Sledgehammer Games wrzuciło na rynek Call of Duty: Advanced Warfare w ubiegłym roku, więc łatwo możemy obliczyć, że twórcy dopiero w 2017 roku zaprezentują swoje kolejne wielkie dzieło.

Mimo to już teraz współzałożyciel formacji – Glen Schofield – wspomina na Twitterze, że jego ekipa przygotowuje nową pozycję, ale nie możemy oczekiwać na jakiejkolwiek szczegóły:

„Nie mogę mówić o grze, ale słuchamy graczy i jestem cholernie nakręcony na ten tytuł.”

Ta sytuacja nie dziwi, ponieważ teraz nadciąga czas Infinity Ward, jednak warto zwrócić uwagę na jeden fakt – deweloperzy chcą wyciągnąć wnioski z informacji zwrotnych od graczy, więc… Pracują nad kontynuacją swojej wielkiej pozycji?

Sledgehammer Games dotychczas przygotowało tylko jedną odsłonę Call of Duty, dlatego w Sieci pojawiają się plotki dotyczące powstawania Call of Duty: Advanced Warfare 2… Ucieszycie się na ten tytuł? 

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/23/call-of-duty-advanced-warfare-dev-so-fucking-stoked-for-next-game/

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare call of duty: advanced warfare 2 Call of Duty: Black Ops III Sledgehammer Games