Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2015 20:00
Bombshell zaprezentuje swoje umiejętności w styczniu. Twórcy publikują pozytywne informacje
465V

Bombshell zaprezentuje swoje umiejętności w styczniu. Twórcy publikują pozytywne informacje

3D Realms potwierdziło datę wydania „pięknej i niebezpiecznej”. Shelly Harrison wyruszy na swoją kolejną niebezpieczną misję pod koniec stycznia, ale w tym czasie tylko nieliczni poznają się bliżej z Bombshell. 

Wydawca poinformował, że Bombshell zadebiutuje na komputerach osobistych 29 stycznia. Twórcy w tym dniu wrzucą na rynek dwie wersje cyfrowe – standardową za około 138 zł oraz deluxe za około 158 zł. W wypasionej wersji zainteresowani otrzymają sporo dodatków – między innymi soundtrack, artbook oraz dostęp do bety specjalnej gry „Bombshell FPS Prequel”, która zadebiutuje na rynku w 2016 roku. Tytuł będzie „strzelanką w stylu retro”.

Pewnie zastanawiacie się, a co z wersją na PlayStation 4? Tutaj niestety nie mamy gorących szczegółów. Twórcy postanowili dopracować i dopieścić edycję na PC-ty i dopiero po styczniowej premierze możemy oczekiwać informacji. 

Bombshell zapowiada się na ciekawą grę akcji, w której wcielimy się w niezawodną Shelly Harrison. Dziewczyna do niedawna była saperką, ale postanowiła zająć się bardziej ambitnymi sprawami i została płatną najemniczką. Bohaterka zostaje wynajęta do niezwykle wymagającej misji – ma odbić z rąk kosmicznych  najeźdźców prezydenta Zjednoczonej Ziemi.

Źródło: Twitter.com

Tagi: 3D Realms Bombshell data premiery interceptor entertainment