Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2015 15:41
Game of Thrones: A Telltale Games Series Season 2 zapowiedziane! Twórcy kontynuują wielką opowieść
538V

Game of Thrones: A Telltale Games Series Season 2 zapowiedziane! Twórcy kontynuują wielką opowieść

Mamy wyśmienitą wiadomość dla fanów produkcji Telltale Games, którzy w dodatku są zakochani w uniwersum Gry o Tron. Deweloperzy potwierdzili rozpoczęcie prac nad Game of Thrones: A Telltale Games Series Season 2! Mamy również pierwsze szczegóły nadciągającej opowieści.

Na witrynie HollywoodReporter pojawił się bardzo ciekawy wywiad z prezesem i współzałożycielem Telltale Games – Kevinem Brunerem – w którym deweloper oficjalnie zapowiedział powstanie Game of Thrones: A Telltale Games Series Season 2​.

Twórca poinformował, że już w 2013 roku, gdy studio ogłosiło współpracę z HBO, podpisano wiążące, wieloletnie umowy. Bruner nie wchodzi w szczegóły, ale wspomina o „wielu tytułach”, więc możemy spodziewać się, że partnerstwo nie zakończy się na drugim sezonie Gry o Tron.

Telltale Games od początku wiedziało, że będzie kontynuować tę opowieść i właśnie z tego powodu wiele wątków w Game of Thrones: A Telltale Games Series nie zostało zakończonych. Autor nie ukrywa, że koniec pierwszej opowieści ma swój specyficzny charakter właśnie z powodu przygotowania drugiej historii.

Na dzień dzisiejszy nie otrzymaliśmy większych szczegółów, ale możemy mieć pewność, że TT będzie kontynuować wątki rozpoczęte w 2013 roku. W tej sytuacji przed rozpoczęciem drugiej historii najlepiej zapoznać się z Game of Thrones: A Telltale Games Series.

Jeśli nie jesteście pewni, czy ta produkcja się Wam spodoba, to zapraszamy do naszej recenzji. Akurat dzisiaj wrzuciliśmy na łamy portalu tekst o całym sezonie! ;)

Zadowoleni? 

 

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/game-thrones-telltale-season-2-842311

Tagi: game of thrones: a telltale game series Telltale Games zapowiedź