Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 20.11.2015 10:03
Telltale przyspiesza z cyklem wydawniczym. Trzeci epizod Minecraft: Story Mode już za parę dni
365V

Telltale przyspiesza z cyklem wydawniczym. Trzeci epizod Minecraft: Story Mode już za parę dni

Telltale Games, poza świetnymi przygodówkami, znane jest również z nieregularnego cyklu wydawniczego, a fani czasem czekają na kolejny odcinek ich serializowanej gry całymi miesiącami. Wydaje się, że powoli ulega to zmianie.

Czego doskonałym dowodem jest Minecraft: Story Mode. Najpierw otrzymaliśmy dwa pierwsze odcinki w ciągu jednego miesiąca, a dosłownie parę tygodni później zmierza do nas epizod 3. Niedawno popełniłem recenzję pierwszej części i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Jest to z pewnością najmniej atrakcyjna gra z całego repertuaru dewelopera, ale gdyby wszystkie najmniej atrakcyjne gry były na 7, to życie recenzenta byłoby znacznie prostsze. Story Mode to doskonałe wprowadzenie do epizodycznych przygodówek dla dzieciaków i całkiem przyjemna historia dla dorosłych.

Trzeci epizod nosi tytuł "The Last Place You Look" i trafi na pecety 24 listopada, a w ciągu tygodnia od daty premiery wyląduje również na konsolach i wszystkim innym. Zerknijcie na poniższy zwiastun.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/19/minecraft-story-mode-episode-3-is-building-up-the-tension-releasing-november-24/

Tagi: data premiery minecraft Minecraft: Story Mode telltale Telltale Games trailer zwiasutn