Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2015 18:14
Ubisoft jest pewny jakości Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Zapowiedziano otwartą betę tuż przed premierą
780V

Ubisoft jest pewny jakości Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Zapowiedziano otwartą betę tuż przed premierą

Francuska korpoarcja poinformowała właśnie o zbliżających się otwartych beta testach, dzięki którym każdy zainteresowany tuż przed premierą wypróbuje Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Studio jednocześnie wrzuciło do Sieci reklamę, na której pojawił się Idris Elba.   

Jak w dzisiejszych czasach udowodnić jakość swojego produktu tuż przed premierą? Zaoferować graczom otwarte beta testy, dzięki którym każdy zainteresowany na własnej skórze sprawdzi produkcję.

Ubisoft zaryzykował, ale odnoszę wrażenie, że Francuzi są pewni swego. Deweloperzy odpowiedzialni za projekt od kilku miesięcy stale współpracują z zawodowymi graczami, którzy pomogli ulepszyć tytuł dosłownie w każdym miejscu. To właśnie z tego powodu postanowiono opóźnić premierę – twórcy otrzymali sporo czasu na wypolerowanie gry.

Beta rozpocznie się już w najbliższą środę i będzie trwać do niedzieli, jednak już w poniedziałek chętni fani strzelania pobiorą tytuł na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste. Warto na pewno dodać, że gra debiutuje 1 grudnia… Czyli dosłownie 2 dni po zakończeniu otwartych zmagań.

Na deser możemy zerknąć na kawał przyjemnej reklamy, w której występuje Idris Elba – jest to znany brytyjski aktor, a zarazem zwycięzca Złotego Globu za rolę w produkcji Luther.  

Co sądzicie o decyzji Ubisoftu? Francuzi idą na całość? 

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta reklama reklama tv Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft