Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2015 14:00
Microsoft zapowiada dalszy rozwój Xbox One - wielka aktualizacja na początku przyszłego roku
1285V

Microsoft zapowiada dalszy rozwój Xbox One - wielka aktualizacja na początku przyszłego roku

W ubiegłym tygodniu wszyscy posiadacze Xboksów One pobrali New Xbox One Experience, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec rozwijania urządzenia. Microsoft już teraz wspomina o kolejnych wielkich aktualizacjach. 

Amerykanie potrafią dbać o swoje urządzenie. W listopadzie zadebiutował New Xbox One Experience oraz otrzymaliśmy funkcję wstecznej kompatybilności, a przedstawiciele Microsoftu już zapowiadają kolejne aktualizacje.

Na początku warto zaznaczyć, że w kolejnych dwóch miesiącach – grudzień i styczeń – nie powinniśmy oczekiwać wielkich zmian. Mike Ybarra zaznaczył, że w tym czasie inżynierowie z Redmond mają „ustabilizować” pracę urządzenia oraz zapewnić graczom jak największy komfort. Pracownicy będą mogli teraz w spokoju dopracowywać NXOE i małymi krokami przygotowywać kolejne wielkie łatki.

Jednak wolne od ciężkiej pracy nie może trwać wiecznie. Gracze mogą spodziewać się „wielkiej aktualizacji” już w lutym. Ybarra aktualnie nie podaje szczegółów, ale możemy mieć pewność, że korporacja wrzuci na sprzęt przynajmniej jedną nową funkcję.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że na szczycie „listy życzeń” graczy jest włączenie muzyki w tle i podobno pracownicy Microsoftu już rozpoczęli prace nad tym elementem, więc możemy przewidywać, że właśnie ta innowacja trafi do urządzenia na początku przyszłego roku.  

Co Wy na to? W moim odczuciu MS w wyśmienity sposób dba o klientów i zainteresowani naprawdę nie mogą narzekać. 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/the-next-big-xbox-one-update-expected-for-february/

Tagi: microsoft mike ybarra xbox one