Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 18.11.2015 12:00
Teraz każdy może być twoim kompanem w Fallout 4
2213V

Teraz każdy może być twoim kompanem w Fallout 4

Gra ledwo pojawiła się na PC, a pierwsze modyfikacje zaczynają już trafiać do sieci. Na pierwszy ogień podrzucamy wam moda pozwalającego na rekrutację niemal każdego przedstawiciela bostońskiej fauny.

Deathclaw chroniący nas przed wrogami? To byłoby dopiero coś! Dzięki modyfikacji Creature Follower ESP Version w walce może wspierać was praktycznie każdy postapokaliptyczny stwór albo nawet dwa.  Czy to Radscorpion czy Supermutant - każda pomoc jest na wagę złota. Na upartego możecie również zorganizować sobie drugiego psa. Bo dwa psy, to lepiej niż jeden.

Według twórcy moda - wszystkie potworki posiadają sztuczną inteligencję i potrafią walczyć z napastnikami. Generalnie zachowują się jak normalny kompan z wyjątkiem braku możliwości prowadzenia dialogu. I kot z jakiegoś powodu nie potrafi walczyć, ale jest tu wyjątkiem.

Moda ściągniecie ze strony Nexusmods. 

Nie możemy się doczekać aż podobne modyfikacje będziemy mogli zaaplikować do konsolowych wersji Fallout 4.

Przypominamy, że już już nasz Fallout 4 poradnik. Opisujemy jak budować osady, crafting, jak zdobyć 100% zadowolenia, znaleźć gazety wszystkie figurki, najlepszy pancerz, surowce oraz wiele więcej.

Źródło: http://www.pcgamer.com/fallout-4-mod-lets-you-have-most-creatures-as-a-companion-even-a-cat/

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks Fallout 4 mody modyfikacje