Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 18.11.2015 10:00
Biały Marsz nadal trwa. Drugie duże rozszerzenie do Pillars of Eternity zadebiutuje już na początku roku
559V

Biały Marsz nadal trwa. Drugie duże rozszerzenie do Pillars of Eternity zadebiutuje już na początku roku

Obsidian Entertainment pokazało klasę tworząc Pillars of Eternity. Doczekaliśmy się powrotu klasycznego gatunku cRPG i to w doskonałym stylu. Przygoda nie dobiegła jednak końca.

Deweloperom, bez dwóch zdań, udało się sięgnąć do korzeni gatunku i usatysfakcjonować najbardziej zagorzałych fanów. Pillars of Eternity okrzyknięte zostało jedną z najlepszych zachodnich gier RPG ostatnich lat. Nic więc dziwnego, że doczekaliśmy się również obszernego rozszerzenia o podtytule The White March. Zostało ono jednak podzielone na dwie, i tak niezwykle obszerne, części. Pierwszą z nich mamy już za sobą, a druga nadciągnie już niebawem. Premiera przewidziana została na styczeń przyszłego roku.

Na szczegóły musimy jeszcze odrobinę poczekać. Obsidian podzielił się za to szkicami dwóch nowych rodzajów potworów, jakim przyjdzie nam stawić czoła w dodatku The White March part II. Zobaczyć je możecie w naszej galerii.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/17/the-white-march-continues-in-pillars-of-eternitys-second-expansion-releasing-in-january-2016/

Tagi: crpg dlc dodatek obisidian entertainment Pillars of Eternity pillars of eternity: the white march pillars of eternity: the white march part I pillars of eternity: the white march part II rozszerzenie rpg