Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2015 20:01
Ubisoft ukazuje nowe urywki z Tom Clancy’s The Division i odpowiada na pytania graczy
1259V

Ubisoft ukazuje nowe urywki z Tom Clancy’s The Division i odpowiada na pytania graczy

Francuska korporacja przygotowuje kolejne dzieło w uniwersum Tom Clancy’s i twórcy postanowili odpowiedzieć na pytania społeczności. Na materiale przewijają się nowe urywki z gry, które naprawdę warto zobaczyć. 

Ubisoft przygotowuje swoje kolejne wielkie dzieło. Studio zainwestowało masę gotówki w tę markę i możemy mieć pewność, że wkrótce będziemy systematycznie otrzymywać nowe informacje dotyczące pozycji. Premiera zaplanowana jest na początek marca, więc machina marketingowa powinna wkrótce ruszyć.

Dzisiaj możemy zerknąć na film z serii „question and answer – deweloperzy zebrali ciekawe pytania społeczności i postanowili odpowiedzieć na nie w materiale wideo. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że w grze stworzymy cztery postacie, a element przypomina ten z między innymi Destiny – zawodnicy wybiorą swoich herosów w specjalnym menu.

Na filmie można również dostrzec system rozwijania bohaterów (gracze skorzystają z trzy drzewka umiejętności) oraz przygotowanie broni (personalizacja wygląda ciekawie!). 

Źródło: YouTube.com

Tagi: tom clancy's the division Ubisoft Ubisoft Massive