Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2015 21:34
Poznajcie szczegóły trybu Koszmar z Call of Duty: Black Ops III
1352V

Poznajcie szczegóły trybu Koszmar z Call of Duty: Black Ops III

Najnowsza odsłona Call of Duty jest w tym roku wyjątkowo rozbudowana. Gracze na aktualnej generacji oraz komputerach osobistych mogą poznać czteroosobową kampanię, wziąć udział w zmaganiach Online oraz nacieszyć oczy stylizowanym trybem z biegającymi truposzami. Jednak twórcy postanowili jeszcze mocniej urozmaicić swój tytuł i dodali do gry ukryty wariant zabawy. 

UWAGA NA SPOILERY

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z całą kampanią z Call of Duty: Black Ops III to serdecznie zachęcam do poświęcenia wolnego czasu na historię. Nie tylko ze względu na całkiem przyjemną rozgrywkę – twórcy przygotowali tryb Nightmare, który odblokowuje się dopiero po ukończeniu opowieści.

Koszmar zamiast standardowych przeciwników wprowadza biegające trupy oraz różne potwory. Treyarch postanowiło połączyć dwa warianty rozgrywki i efekt prezentuje się moim zdaniem bardzo dobrze.  Oczywiście nie oczekujcie nowej przygody na kilkanaście godzin – jest to modyfikacja wprowadzająca do gry nowych przeciwników.

Jest to na pewno ciekawostka, która może Was zachęcić do ponownego zapoznania się z tytułem... Studio umożliwiło rozgrywkę w czteroosobowym zespole i przynajmniej raz warto zebrać ekipę do zabawy.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: