Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2015 17:04
Gdzie te stałe 30 klatek na sekundę w Fallout 4? Pete Hines odpiera ataki graczy
2495V

Gdzie te stałe 30 klatek na sekundę w Fallout 4? Pete Hines odpiera ataki graczy

Najnowsze dzieło Bethesdy nie wyróżnia się z tłumu gier z ogromnymi światami i tytuł w niektórych miejscach ma problemy z płynnością animacji. Fanom bardzo nie podoba się ta sytuacja, ponieważ przed premierą padło magiczne „stałe 30 klatek na sekundę”. 

W październiku Pete Hines uspokajał graczy i zapowiadał, że tytuł na PlayStation 4 zadowoli wszystkich fanów. W wypowiedzi przedstawiciela Bethesdy padła zapowiedź „stałych 30 klatek na sekundę”, ale jak już dzisiaj wiemy, twórcy nie zdołali osiągnąć tego mitycznego poziomu.

Gra w niektórych miejscach potrzebuje poprawek, ale sympatycy serii nie zapominają. Pete Hines od kilku godzin musi radzić sobie z niezadowolonymi graczami na Twitterze:

„Nie ma stabilnych 30 klatek na PlayStation 4, a wersja na Xboksa One potrafi spaść do 0 fps-ów. Jak niskie są Wasze standardy? Dlaczego wcześniej kłamaliście w temacie wydajności?”

Do powyższej wiadomości został również dołączony odnośnik do analizy Digital Foundry, którą wczoraj mogliście zobaczyć na PPE. Pete odpiera atak w dość nietypowy sposób mówiąc, że wcześniej przedstawił swoje doświadczenia z grą.

Cała sytuacja jest w moim odczuciu dość zabawna, ponieważ Hines musi zmierzyć się z wcześniej wypowiedzianymi słowami... Pewnie w przypadku Fallout 5 przedstawiciel Bethesdy będzie bardziej uważał podczas wszystkich dyskusji na temat optymalizacji.

A jak tam Wasze wrażenia z Fallout 4? ;)

Przypominamy, że jest już nasza recenzja Fallout 4

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bethesda Fallout 4 pete hines