Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2015 19:57
Aaron Greenberg chciałby zobaczyć Uncharted na  Xbox One
1570V

Aaron Greenberg chciałby zobaczyć Uncharted na Xbox One

Każda z platform może poszczycić się wyjątkowymi ekskluzywnymi tytułami, które skłaniają graczy do wydania gotówki na nowy sprzęt. Microsoft ma między innymi Forzę, a Sony może pochwalić się dla przykładu serią Uncharted. Aaron Greenberg powiedział wprost, że chciałby zagrać w przygody Nathana Drake’a na konsoli amerykańskiej korporacji.  

Na wstępie pragnę zaznaczyć jedno – tak, Sony nigdy nie zgodzi się na przeniesienie jakiejkolwiek odsłony Uncharted na konsolę Microsoftu, ale sądzę, że słowa Aarona Greenberga są bardzo miłe.

Przedstawiciel amerykańskiej korporacji, który od półtora roku pracuje nad marketingiem produkcji na Xboksa One, otrzymał podczas live-stream bardzo nietypowe pytanie – jaką grę chciałbyś przenieść na Xboksa One, która zadebiutowała już na innej platformie?

Greenberg specjalnie długo się nie zastanawiał i powiedział, że na pewno chciałby zagrać w przygody Nathana Drake’a. Następnie pracownik Microsoftu wymienił serię MLB: The Show, ponieważ Xbox One nie posiada gry AAA traktującej o baseballu.

Nikogo nie powinny dziwić te słowa – w ubiegłym roku nawet Phil Spencer powiedział, że czasowa ekskluzywność Rise of the Tomb Raider jest odpowiedzią na Uncharted 4. Firma stara się zaoferować swoim klientom ciekawe produkcje, więc postawiono zaoferować pomoc Crystal Dynamics.

 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/hypothetically-aaron-greenberg-would-love-to-see-uncharted-come-to-xbox-one/

Tagi: Aaron Greenberg microsoft uncharted 4: a thief's end xbox one