Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2015 18:02
Pozytywne wieści z Final Fantasy XV - twórcy ogłaszają zakończenie prac nad wersję „pre-beta”
583V

Pozytywne wieści z Final Fantasy XV - twórcy ogłaszają zakończenie prac nad wersję „pre-beta”

Japończycy ze Square Enix od wielu lat dłubią nad Final Fantasy XV, ale według ostatnich informacji, gra zadebiutuje na rynku już w przyszłym roku. Twórcy opublikowali właśnie bardzo pozytywne wiadomości, które na pewno ucieszą fanów uniwersum.  

Deweloperzy odpowiedzialni za Final Fantasy XV od dłuższego czasu nie publikowali jakichkolwiek informacji o grze, ale w końcu studio przerwało ciszę. Twórcy z dumą poinformowali, że zakończyli okres, który trwał przez ostatnie 6 miesięcy:

„Wersja pre-beta Final Fantasy XV została zakończona. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy skupiliśmy się na przygotowaniu tego elementu.”

Autorzy przeprosili, że w ostatnim czasie nie publikowali zbyt wielu wiadomości na temat gry, ale wszyscy przedstawiciele zespołu odpowiedzialnego za grę, skupili się na ukończeniu prac nad pre-betą.

„Na mój wniosek działy PR oraz reklamy nie publikowali w ostatnim czasie nowych informacji, co pozwoliło nam się skupić na zakończeniu tego etapu rozwoju.”

Na koniec otrzymaliśmy kolejną pozytywną informację – autorzy kolejny raz wspominają, że prace nad produkcją idą w bardzo dobrym kierunku, a w marcu odbędzie się specjalne event, na którym otrzymamy sporo informacji:

„Robimy znaczne postępy w przygotowaniu Final Fantasy XV i nasz następny event, który odbędzie się w marcu, przyniesie mnóstwo informacji. Mam nadzieje, że będziecie czekać.”  

To jak – w marcu poznajemy datę premiery, oglądamy genialną rozgrywkę i czekamy na premierę pod koniec roku? ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: