Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2015 15:57
Nocna premiera Fallout 4 również w Polsce - pierwsi gracze otrzymają nagrody
1103V

Nocna premiera Fallout 4 również w Polsce - pierwsi gracze otrzymają nagrody

W przyszłym tygodniu będziemy świadkami wielkiego wydarzenia. Na premierę Fallout 4 gracze czekają od wielu, wielu lat, więc to wydarzenie trzeba odpowiednio uczcić! Chcecie spotkać się z fanami uniwersum i nabyć grę kilka minut po debiucie? To mamy dla Was dobrą wiadomość. 

Już w najbliższy poniedziałek, 9 listopada w centrum handlowym Blue City odbędzie się nocna premiera Fallout 4! Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00, a organizatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich graczy do zbiórki przy fontannie. 

Event odbędzie się w sklepie Saturn, a podczas imprezy zostanie zorganizowany quiz wiedzy z nagrodami, śmiałkowie zrobią sobie zdjęcia z postapokaliptycznym motorem lub przymierzą kombinezon przeciwchemiczny.

Na premierze pojawią się cosplayerzy, a gwiazdą wieczoru został Rojo, który opowie zainteresowanym o swoich doświadczeniach ze światem Fallouta.

Sprzedaż gry rozpocznie się z poniedziałku na wtorek od godziny 24:00, a najbardziej zagorzali fani świata Bethesdy zgarną kapsle, które wymienią na nagrody! 

Dodatkowe informacje znajdziecie w tym miejscu.  

Tagi: