Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2015 19:58
Blizzard w weekend oficjalnie zapowie Overwatch na PS4 i XOne - zobaczcie rozgrywkę
829V

Blizzard w weekend oficjalnie zapowie Overwatch na PS4 i XOne - zobaczcie rozgrywkę

Od kilku dni pojawiały się plotki dotyczące przeniesienia Overwatch na konsole i w zasadzie posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One mogą przygotowywać się na zabawę. Blizzard w weekend zaprezentuje nową wersję gry! 

W połowie października gracze znaleźli na stronie Overwatch informacje o wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Wczoraj dziennikarze Eurogamera rozpętali burze wspominając, że w kodzie pozycji pojawia się wzmianka o konsolach, a dzisiaj pierwsze sklepy zbierają zamówienia przedpremierowe na produkcję.

Co z tym całym wysypem informacji robi Blizzard? Zaprasza wszystkich na BlizzCon, na którym otrzymamy wiele szczegółów dotyczących pozycji. Impreza „Zamieci” rozpoczyna się już jutro i będzie trwać przez cały weekend.

Możemy w tej sytuacji być pewni, że podczas wydarzenia otrzymamy gorące wieści dotyczące tytułu – data premiery i rozgrywka z edycji na konsole? Oby! W ostateczności ucieszę się nawet z oficjalnego przeniesienia tytułu na PS4 i XOne. Gra podczas aktualnie odbywających się testów na komputerach osobistych zbiera bardzo pozytywne komentarze.

Poniżej możecie zerknąć na fragment rozgrywki oraz prezentację umiejętności bohaterów: 

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/11/05/overwatch-is-coming-to-ps4-and-xbox-one-60-all-platforms.aspx

Tagi: Blizzard blizzcon Overwatch