Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2015 18:00
Zobaczcie z bliska PlayStation 4 w limitowanej edycji Call of Duty: Black Ops III
944V

Zobaczcie z bliska PlayStation 4 w limitowanej edycji Call of Duty: Black Ops III

Wierni fani Call of Duty mogą w tym roku nabyć upiększoną wersję PlayStation 4, która charakteryzuje się ładnymi pomarańczowymi elementami. Chcecie zerknąć na dokładną prezentację urządzenia? Zapraszamy! 

Activision podpisało niezbędne umowy z Sony na promocję Call of Duty, więc w tym roku gracze mogą nabyć odpicowaną konsolę Japończyków. Urządzenie może i nie wygląda w moim odczuciu najlepiej, ale bardzo podoba mi się kontroler – te pomarańczowe wstawki dobrze komponują się  z szarym kolorem sprzętu.

Oczywiście to kwestia gustu, ale jedno trzeba przyznać – Sony potrafi zadbać o wielkie premiery. Wcześniej na rynku zadebiutowały PlayStation 4 dla fanów Destiny oraz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, a nie możemy zapomnieć, że w listopadzie premierę będzie miała również konsola z motywem ze Star Wars: Battlefront (2015).

Warto oczywiście pamiętać, że dzięki podpisanej umowie od tego roku to miłośnicy strzelania na konsolach Sony będą mogli jako piersi pobrać dodatki do Call of Duty: Black Ops III, a wszystkie najważniejsze wydarzenia e-Sportowe zostaną rozegrane na PS4.

Co sądzicie o takim wydaniu PlayStation 4?

Źródło: YouTube.com

Tagi: