Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2015 19:59
Nadciąga tona informacji z Quantum Break - mamy zajawkę
935V

Nadciąga tona informacji z Quantum Break - mamy zajawkę

Jedną z największych przyszłorocznych produkcji jest w moim odczuciu Quantum Break. Twórcy Maxa od wielu lat przygotowują nowe IP i z każdym kolejnym materiałem ta gra zapowiada się coraz to lepiej. Możemy mieć pewność, że w najbliższych dniach otrzymamy sporo informacji na temat najnowszej pozycji Remedy Entertainment.

W najnowszym numerze Game Informera pojawi się 12-stronicowa zapowiedź Quantum Break. Dziennikarze polecieli do pięknej Finlandii, by otrzymać od twórców gorące informacje na temat produkcji.

Czego możemy się spodziewać? Na pewno kilku gorących informacji o rozgrywce, fabule oraz połączeniu gry z serialem. Na dzień dzisiejszy wiemy, że twórcy przygotowują cztery epizody, które będą dynamicznie reagować na wydarzenia w grze – tym razem przez swoje decyzje wpłyniemy na kształt opowieści w zupełnie nowy sposób. Studio obiecuje, że stworzona w taki sposób historia zaprezentuje prekursorską jakość w interaktywnej rozrywce.

Na kolejne szczegóły musimy oczywiście zaczekać, ale możemy mieć pewność, że już wkrótce otrzymamy tonę informacji. GI nie zawodzi i po publikacji magazynu zawsze mamy sporo ciekawych wieści z nadciągających pozycji.

Poniżej możecie zerknąć na zajawkę, w której pojawiają się małe fragmenty rozgrywki... 

Tagi: gameinformer microsoft quantum break Remedy Entertainment xbox one