Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2015 20:27
Ogromne zainteresowanie Elitarnym kontrolerem do Xboksa One - urządzenie jest wyprzedane
1186V

Ogromne zainteresowanie Elitarnym kontrolerem do Xboksa One - urządzenie jest wyprzedane

Microsoft kilka miesięcy temu zaprezentował Elite Controller do Xboksa One i urządzenie od początku wywoływało skrajne emocje. Z jednej strony mocarny sprzęt, z drugiej bardzo wysoka cena, jednak  jak się okazuje zainteresowanie gadżetem przerosło Amerykanów. Firma poinformowała o wyprzedaży pada.

Microsoft wycenił urządzenie na 149,99 dolarów, czyli około 580 złotych, ale ta cena nie odstraszyła miłośników nowoczesnych gadżetów. Korporacja potwierdziła, że od dnia dzisiejszego dostępność kontrolera będzie bardzo ograniczona i tylko nieliczne sklepy posiadają jeszcze na stanie sprzęt.

„Jesteśmy zadowoleni z zainteresowania Xbox Elite Wireless Controller. Pracujemy teraz, by przygotować więcej sztuk urządzenia dla graczy i czekamy na uzupełnienie zapasów w trakcie świąt”

Korporacja potwierdziła również, że w sprzedaży nadal znajdują się specjalne zestawy Xbox One Elite, które posiadają w pudełku konsolą 1TB wraz z nową wersją pada. Jest to podobno aktualnie najłatwiejszy sposób na zgarniecie urządzenia w dniu premiery.

Ta historia jest naprawdę interesująca, ponieważ po zapowiedzi Xbox Elite Wireless Controller pojawiło się w Sieci mnóstwo negatywnych komentarzy... Jak widać gracze wciąż narzekają, ale chętnie wydają gotówkę na nowe zabawki.  

 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/xbox-one-elite-controller-sells-out-facing-limited/1100-6431946/

Tagi: microsoft xbox elite controller xbox one