Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2015 14:28
Jak prezentuje się Call of Duty: Black Ops III na PlayStation 3? Mamy gameplay
861V

Jak prezentuje się Call of Duty: Black Ops III na PlayStation 3? Mamy gameplay

Call of Duty: Black Ops III na poprzedniej generacji nie będzie zawierać kampanii. Klienci otrzymają zaledwie tryb sieciowy oraz zmagania z żywymi trupami. Jeśli jednak pomimo to chcecie trochę postrzelać, to zerknijcie na świeżutki fragment rozgrywki. 

Activision zdecydowało się zatrudnić do przygotowania Call of Duty: Black Ops III na poprzednią generację dwa studia Beenox i Mercenary Technology. Zespoły zajmowały się wyłącznie rozgrywkę multiplayer oraz zombiakami, ponieważ na PlayStation 3i Xboksach 360 nie pojawi się kampania. Jason Blundell z Treyarch wspomniał niedawno, że ta decyzja jest spowodowana pamięcią w urządzeniach.

Dzisiaj natomiast możemy zerknąć na świeżutki fragment rozgrywki. Jeden z graczy dostał już w swoje łapki wersję na konsolę Sony i całość nie wygląda w moim odczuciu najgorzej. Patrząc na fakt „kastrowania” tytułu, mogliśmy się spodziewać gorszych widoków.

Mimo wszystko trzeba jednak pamiętać, że twórcy nie poradzili sobie najlepiej z ujarzmieniem konsol i z tego powodu tytuł nie będzie śmigał w stałych 60 klatkach na sekundę... Nawet na poniższym materiale można zauważyć skromne problemy z płynnością. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III gameplay Treyarch