Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 02.11.2015 12:30
Warner Bros. się poddaje. Pecetowcy mogą zwracać grę Batman: Arkham Knight
6739V

Warner Bros. się poddaje. Pecetowcy mogą zwracać grę Batman: Arkham Knight

Parę miesięcy wytężonej pracy nad absolutnie skopanym kodem nie przyniosło rezultatu. Gracze nadal narzekają na jakość gry, a Warner Bros. ze smutkiem przyznało im rację.

Wydawca oficjalnie przyznał się do porażki i choć zarzeka się, że nadal zamierza naprawiać grę Batman: Arkham Knight i wspierać ją przez najbliższe miesiące, to jednak daje fanom wolną rękę. Jeżeli macie ochotę zwrócić swoją pecetową wersję gry, to możecie to bez problemu uczynić do końca grudnia. Pieniądze wskoczą wam ponownie do portfela bez żadnych dodatkowych pytań. Nie ma również znaczenia ile czasu spędziliście w Gotham. Jedyny warunek jest taki, że nie możecie zwracać oddzielnie przepustki sezonowej. Albo wszystko, albo nic.

To bardzo przykra sytuacja, bo Arkham Knight jest jedną z najlepszych produkcji tego roku. Szkoda, że jakość portu na blaszaki pozostawia wiele do życzenia. Z resztą większość pecetowych portów wydawanych ostatnio przez Warner Bros. jest po prostu fatalne. Może przynajmniej wyniosą z tego jakąś nauczkę?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/10/31/warner-bros-offering-full-refund-on-batman-arkham-knights-pc-edition-until-end-of-the-year/

Tagi: Batman batman: arkham city pc port Rocksteady steam Warner Bros. zwrot

Nie przegap