Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2015 18:06
W przyszłym tygodniu do Driveclub trafi wyczekiwana aktualizacja
1225V

W przyszłym tygodniu do Driveclub trafi wyczekiwana aktualizacja

Evolution Studios systematycznie rozwija i ulepsza Driveclub. Twórcy chcą mieć pewność, że klienci będą grać w dopracowaną i pełną ciekawych rozwiązań produkcje. W przyszłym tygodniu do gry trafi jeden z najbardziej wyczekiwanych elementów.

Driveclub zadebiutował na rynku w nienajlepszej formie. Twórcy przez długi czas walczyli z ujarzmieniem serwerów, więc dopiero po pewnym czasie deweloperzy zaczęli przygotowanie wyczekiwanych przez graczy elementów.

W zasadzie od premiery fani wyścigów czekali na dodanie prywatnych lobby, w których bez problemu moglibyśmy się oddawać zmaganiom ze znajomymi. Studio w końcu poinformowało, że ten element trafi do gry w przyszłym tygodniu.

Łatka na pewno ucieszy również organizatorów turniejów, którzy będą mogli teraz bez najmniejszych przeszkód organizować wydarzenia w Driveclub. Dokładne szczegóły aktualizacji poznamy w okolicach poniedziałku. 

Warto przypomnieć, że w tym tygodniu na rynku pojawiło się duże rozszerzenie do gry, które wprowadza motocykle. DLC jest dostępne na PlayStation Store w cenie 63 zł, jeśli jednak nie posiadacie pełnej wersji tytułu, to musicie przygotować 84 zł. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/driveclub/news/private_multiplayer_lobbies_come_to_driveclub_next_week.html

Tagi: aktualizacja Driveclub Evolution Studios playstation 4 sony