SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2015 15:03
PlayStation 4 z kolejnym wyjątkowym wynikiem - Sony podaje aktualną liczbę sprzedanych egzemplarzy
1453V

PlayStation 4 z kolejnym wyjątkowym wynikiem - Sony podaje aktualną liczbę sprzedanych egzemplarzy

Japońska korporacja nie mogła sobie wymarzyć lepszego startu PlayStation 4. Konsola trafia do kolejnych milionów graczy na całym świecie, a na sprzęt trafiają coraz to mocniejsze i ciekawsze pozycje... Na Paris Games Week jeden z przedstawicieli Sony zdradził aktualną liczbę sprzedanych egzemplarzy i ten wynik prezentuje się wyśmienicie. 

Michael Denny, który piastuje zaszczyty stołek wiceprezesa w Sony Computer Entertainment Worldwide Studio, podczas Paris Games Week udzielił bardzo ciekawej wypowiedzi. PlayStation 4 przekroczyło kolejną barierę, a przedstawiciele japońskiej korporacji są pewni, że będzie jeszcze lepiej:

„Nie sądzę, by był lepszy czas na kupienie PlayStation – w szczególności PlayStation 4. Baza użytkowników to aktualnie sporo ponad 25 milionów. To daje nam ogromną społeczność graczy którzy są wspierani przez wiele nowych społecznościowych funkcji. Wydaliśmy wiele wspaniałych gier, a jeszcze więcej zadebiutuje. Czekamy na 2016 rok, to będzie ekscytujący czas.”

Możemy mieć pewność, że w przyszłym roku kolejni fani elektronicznej rozgrywki skuszą się na PlayStation 4. Japończycy przygotowują kilkanaście ciekawych tytułów, które na pewno zachęcą klientów do wydania gotówki na urządzenie.

Jak zauważył – Asuka Kazama, dzięki! – Sony już 3 miesiące temu poinformowało o 25 milionach, ale wynik wciąż rośnie. 

Ponad 25 milionów to Waszym zdaniem dobry wynik? 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/ps4_console_sales_now_well_over_25_million_says_sony.html

Tagi: paris games week playstation 4 sony wyniki sprzedaży

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme